فرماندار دشت آزادگان : حمایت از کارآفرینی خدمت به اشتغال منطقه  است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشت آزادگان : حمید سیلاوی در دیداری  که کارآفرینان شهرستان  با وی داشتند  حمایت  و بسترسازی  برای ارایه خدمات به افراد کارآفرین را ضروری خواند و افزود: ایجاد فرصت تبادل تجربه بین کارآفرینان  و جوانان  مستعد  می تواند بستر مناسبی برای اشتغالزایی در جامعه فراهم کند.

فرماندار با بیان اینکه : با توجه به اینکه همکنون اشتغال از مطالبات عمده  جوانان منطقه  و از اثرگذارترین موضوعات کاهش آسیب های اجتماعی وسلامت خانواده ها و جامعه است ادارات و نهادهای  فعال در زمینه پشتیبانی  از شما عزیزان  مکلف به حمایت هستند .

نمایندگان کار آفرینان نیز با بیان مشکلات و موانع موجود در ایجاد و گسترش رشته های  مرتبط با کار  آفرینی از  جمله : بیمه کارگاه ها  ، عدم تامین مواد اولیه  کارگاه های  تولیدی ، اختصاص وام های  کم در آمد  و همچنین لزوم  حمایت اتاق بازرگانی  استان  در خصوص   صادرات کالاهای   تولید شده به خارج از کشور ، خواستار رفع این مشکلات شدند .

فرماندار شهرستان نیز  در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره  مطالب مطرح شده ، پیگیری  برقراری جلسه با اتاق بازرگانی استان  را برنامه کاری خود قرار داده  و در خصوص دیگر مطالبات نیز قول مساعد دادند که یکایک این مطالبات را پیگیری خواهد کرد .

فرماندار در پایان ضمن تقدیر و تشکر از نمایندگان کارآفرینان خواستار برگزاری دوره های ویژه  با هدف آشنایی با شیوه های نوین کسب و کار ، کارآفرینی موفق و بازاریابی  و همچنین حمایت از  برپایی نمایشگاه های  عرضه محصولات کارآفرینی ، در مراکز جمعیتی شد و افزود : این فرمانداری  در این خصوص می تواند همکاری خوبی  با تمامی کارآفرینان داشته باشد .

شایان ذکر است :  برپایی نمایشگاه عرضه محصولات کارآفرینی در محل پایانه مرزی چذابه نیز در دستور کار فرماندارقرار گرفت و مقرر شد پیگیریهای لازم در این خصوص صورت پذیرد .

21