جلسه هماهنگی بزرگداشت۸ آذر سالروز فتح الفتوح  بستان برگزار شد.

به گزارش روابط  عمومی  فرمانداری دشت آزادگان : جلسه هماهنگی اجرای برنامه‌های مراسم ۸ آذر، سالروز فتح بستان با حضور  حمید سیلاوی  فرماندار دشت آزادگان، بخشدار بستان ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و دیگر اعضای ستاد  هماهنگی در محل  بخشداری بستان برگزار شد.

حمید سیلاوی فرماندار دشت آزادگان : در این جلسه با اشاره به اینکه  فتح بستان  در ۸ آذر  دومین عملیات موفقیت‌آمیز  رزمندگان اسلام  پس از عملیات ثامن‌الائمه(ع) به شمار می‌رود  افزود  : عملیات طریق القدس که  با هدف آزادسازی بستان و ۷۰ روستای منطقه طراحی و اجرا گردید  به اندازه‌ای ارزشمند بود که امام(ره) آن را فتح الفتوح نامیدند  آن هم در مقابل کشوری که  به تجهیزات لجستیکی و پیشرفته جنگی  که از طرف  خیلی از کشورها در اختیار  عراق گذاشته شده بود صورت گرفت.

فرماندار شهرستان  در ادامه  به لزوم  آمادگی تمامی ادارات برای برگزاری مراسم باشکوه  فتح بستان با حضور  اهالی غیرتمند بستان اشاره کرد و افزود:  فضاسازی محیطی ،اجرای برنامه های مفرح ، خدماتی  ، پزشکی   در بخش  بستان  و محل  برگزاری مراسم با موضوع فتح  بستان ، با همکاری دستگاه های فرهنگی انجام  خواهد شد.

سرهنگ مهدی طرفی فرمانده سپاه ناحیه دشت آزادگان نیز ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار  و دیگر ادارات  شهرستان در برگزاری باشکوه مراسم ۲۶  آبان  ، از ادامه فعالیت بنیاد ۲۶  آبان و ۸  آذر در شهرستان خبر  داد و افزود :  برنامه های خوبی برای ۸  آذر سالروز   فتح بستان در نظر  گرفته شده  که  این برنامه از روز سه شنبه  ۲ آذر  که بنام روز  قرآن ، عترت  و معنویت  با برنامه محفل انس با قران شروع  و تا ۸ آذر که با صبحگاه مشترک  نیروهای مسلح   و همچنین برنامه فاتحان بستان  و رزمایش  کمک های  مومنانه  برگزار خواهد شد  ادامه دارد .

فرمانده سپاه شهرستان در ادامه سخنان خود افزود :برنامه های  شاخص  در  نظر  گرفته شده شامل برنامه های فرهنگی  ، خدماتی، جشن و سرور ، یادواره شهداء (سید نور) ،برگزاری دو همایش  بزرگان  و رهروان زینبی  و  …  است که در این ایام برگزار خواهد شد.

فرماندار شهرستان در جمع بندی پایانی  ضمن تقسیم بندی  ادارات و سازمان های شهرستان  به گروه های ویژه تعیین شده جهت پاسداشت این روز ، خواستار اهتمام ویژه تمامی  مدیران در برگزاری ویژه این مراسم شد .

140
اخبار مرتبط