فرماندار دشت آزادگان  در پیامی  روز جهانی  ارتباطات   و روابط عمومی   را تبریک گفت  

 

به گزارش  روابط  عمومی فرمانداری دشت آزادگان : فرماندار  دشت آزادگان  با صدور پیامی فراسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

در متن پیام تبریک حمید سیلاوی فرماندار دشت آزادگان  آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه دنیای ارتباطات و استفاده مطلوب از منابع و ابزارهای مختلف اطلاع رسانی در شهرستان می تواند در بالابردن شاخص های توسعه و پیشبرد اهداف تاثیر ویژه ای داشته  باشد.

در عصر کنونی ارتباطات ، موفقیت هر سازمان‌، اداره  در تمامی عرصه‌ها و فعالیت‌های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌ آن‌ وابسته است توجه ویژه به نقش و جایگاه واقعی روابط عمومی ها در همه دستگاهها،سازمانها و نهادها موید ارتباط دو سویه و صمیمی میان مجموعه  ادارات و سازمان ها  با افکار عمومی خواهد بود .

روابط عمومی ها  به عنوان یک پل ارتباطی، در جلب مشارکت عمومی و پاسخگویی به مطالبات و خواسته های به حق مردم و همچنین بالابردن سطح باور آنها  ، علی الخصوص در زمان  کنونی  که نقش بی بدیلی در راهنمایی مردم در مقابله با ویروس  کرونا  را ایفا می  نمایند هستند

از مدیران شهرستان می خواهم  در تقویت و توانمند سازی این فعالان زحمت کش اهتمام نموده  تا با فراغ بال و انگیزه بیشتر در جهت انعکاس عملکرد و بیان دستاوردهای دولت و نظام اهتمام ورزند.

اینجانب فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی  را به همه فعالان و تلاشگران عرصه  اطلاع رسانی و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های دولتی، سازمانها ،نهادها تبریک و تهنیت عرض نموده  ، توفیقات همه عزیزان را از خداوند سبحان خواستارم.

 

                                                           حمید سیلاوی

                                                          فرماندار شهرستان دشت آزادگان

 

16