تلاش برای مهار ویروس  کرونا در روستای جلیزی از توابع بخش مرکزی دشت آزادگان 

عباس  پور عاطف معاون سیاسی اجتماعی  فرماندار دشت آزادگان : در تلاشیم انتشار ویروس در روستای  جلیزی حنظله و دیگر روستاهای شهرستان  را مهار و  از گسترش آن جلوگیری کنیم .

 

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری دشت آزادگان  پور  عاطف  معاون سیاسی فرماندار  در جلسه هماهنگی  جهت مهار  و جلوگیری از گسترش  ویروس کرونا در روستای  جلیزی  ، اظهار کرد: طبق گزارش‌های دانشگاه علوم پزشکی  و مثبت شدن دونفر از اهالی روستای جلیزی از توابع بخش  مرکزی دشت آزادگان و به جهت جلوگیری از انتشار این ویروس  در دیگر روستاهای شهرستان این جلسه برگزار  شد و ان شاء الله با  اتخاذ تصمیمات مناسب  سعی خواهیم کرد از انتشار  آن  با همت و   همکاری  روستایان عزیز جلوگیری کنیم.

معاون سیاسی فرماندار  افزود: متاسفانه در فروردین‌ماه در پی حضور یک فرد ناقل ویروس کرونا از  شهرستان اهواز در روستای  فوق الذکر موجب شد که یک نفر دیگر از اهالی روستای به این ویروس آلوده شود.

پور عاطف  با بیان اینکه در حال تلاش هستیم تا بیماری به روستاهای دیگر سرایت نکند، گفت: در حال حاضر در حال مدیریت موضوع هستیم

و با توجه به  این وضعیت، کنترل‌ها افزایش یافته و محدودیت در فعالیت روستائیان از جمله تعطیلی تمامی مساجد ، حسینیه ها و هرگونه مراسم مذهبی  و همچنین  در  خصوص ورود و خروج  اهالی  سخت گیریهای بیشتری  انجام خواهد گرفت.

 

75