ممنوعیت ورود به مناطق تفریحی ام الدبس و عفلوگ وپارک های سطح دشت آزادگان

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی قرارگاه مبارزه با کرونا ویروس دشت آزادگان، حمید سیلاوی فرماندار و رییس قرارگاه مبارزه با کرونا ویروس دشت آزادگان، با اشاره به شیوع بیماری کرونا و برنامه‌های پیشگیرانه اتخاذ شده در قرارگاه با اعلام این خبر گفت: تمامی مسیر‌های ورودی و خروجی به شهرستان بسته شده است، اما متأسفانه برخی از اهالی این موضوع را جدی نمی‌گیرند و با بیان اینکه روزانه هشدار‌های لازم به مردم این شهرستان از طریق رسانه های خبری داده می‌شود، افزود: برای شکست  کرونا مردم باید از حضور در اجتماعات بازارها ، پارک ها و مناطق تفریحی پرهیز کرده و در خانه بمانند.


فرماندار دشت آزادگان بیان کرد: ورود به مناطق تفریحی و گردشگری و علی الخصوص ام الدبس و عفلوگ وپارک ها، در تاریخ های یازدهم تا پانزدهم فروردین ممنوع بوده و امسال به دلیل حفظ سلامت اهالی، از ورود افراد به این مناطق جلوگیری می‌شود.
وی با اشاره به اینکه کار تعطیلی تمامی واحد های غیر ضروری و بازارهای شهرستان با همت اداره صنعت و معدن و نیروی انتظامی انجام شده است از همکاری تمامی دست اندرکاران قرارگاه هماهنگی تقدیر و تشکر کرد.
بدیهی است برابرابلاغ دستورالعمل پیشگیری ازویروس کرونا کشور در صورت عدم رعایت،ضمن توقیف خودروبه مدت یک ماه،جریمه سنگینی نیزبرای خاطی صادر خواهد شد.
انتظارداریم هم شهرستانی های عزیز کمافی السابق همکاری مجدانه ای با عوامل کنترل داشته باشند.

59